Vakantiehuis Fehér Villa in Orfű

Regio: Zuidwest
Slaapkamers: 4
Personen: 1-8
Overige: 200 m. van het meer van Orfü*
Dicht bij Pécs*
Zwembad*
Huisdieren toegestaan*
 
Prijs per week: € 635,00 (hoogseizoen)
€ 295,00 (laagseizoen)
Reserveren & beschikbaarheid

Overige informatie

Vakantiewoning Fehér Villa

Vergrootglas Vakantiewoning Fehér Villa staat bijna aan het meer bij Orfü Vakantiewoning Fehér Villa staat bijna aan het meer bij Orfü
  • 4 slaapkamers
  • 4 2-persoons bedden
  • Uitzicht op de watersportmeren van Orfü
  • Zwembad
  • Wandelen en fietsen in het Mecsek gebergte
  • Uitkijktoren 1 km
  • Televisie met Schotel en DVD
  • 1200 m² tuin
  • 2 Terrassen
  • Dekbedden, linnengoed en kussens aanwezig
  • Hand- en theedoeken aanwezig
  • Huisdieren toegestaan
  • Reserveer vakantiewoning Fehér Villa direct
 

Beschrijving vakantiehuis Fehér Villa

Vergrootglas Uitzicht vanuit de tuin van uw vakantiehuis op het Pécsi-Tó, het grootste stuwmeer bij Orfü Uitzicht vanuit de tuin van uw vakantiehuis op het Pécsi-Tó, het grootste stuwmeer bij Orfü

Fehér Villa betekent 'Witte Villa' in het Hongaars. Vanuit de tuin van uw vakantiehuis kijkt u uit op het grootste van de 4 stuwmeren van Orfü.

De tuin ligt op het zuiden zodat u de hele dag kunt genieten van de weldadig warme zomerzon.

Voor afkoeling duikt u in het zwembad bij uw vakantiehuis. Voor vertier en vermaak wandelt u naar het meer, waar u kunt zeilen, surfen, zwemmen en waterfietsen.

 

Op vakantie in vakantiehuis Fehér Villa

Vergrootglas Vertier en vermaak voldoende bij de watersportmeren van Orfü Vertier en vermaak voldoende bij de watersportmeren van Orfü

Een vakantie in vakantiehuis Fehér Villa brengt u de luxe van een gerenoveerde villaboerderij, met ruime tuin, fruitbomen en 2 grote terrassen.

U verblijft in Orfü, een van de bekendste Hongaarse badplaatsen. Restaurantjes en cafeetjes zijn er in overvloed, evenals culturele uitstapjes en mogelijkheden om te wandelen en te fietsen.

Orfü ligt slechts 15 km van Pécs, de culturele hoofdstad van Europa in 2010.

 

Indeling vakantiewoning

Vergrootglas Grote vakantiewoning in Orfü met tuin en zwembad Grote vakantiewoning in Orfü met tuin en zwembad

Uw vakantiewoning is maar liefst 160 m² groot. Het bestaat uit een ruime woonkamer, 3 aparte slaapkamers, een grote keuken en een ruime badkamer.

Bij de vakantiewoning hoort een omheinde tuin (1200 m²) met gazon en terras en een zwembad.

 

De woonkamer

Vergrootglas Ruime en goed ingerichte woonkamer in uw vakantiehuis Ruime en goed ingerichte woonkamer in uw vakantiehuis

In de woonkamer van uw vakantiehuis heeft u de beschikking over een zithoek met 3-zits bank, 2 fauteuils en een eettafel met stoelen.

Televisie met schotel zijn aanwezig, evenals een DVD-speler met een collectie films. De DVD-speler fungeert ook als CD-speler. De woonkamer doet dienst als vierde slaapkamer.

 

De keuken

Vergrootglas Prima ingerichte ruime keuken in uw vakantiewoning Prima ingerichte ruime keuken in uw vakantiewoning

De uitstekend uitgeruste, ruime keuken beschikt over een 4-pits elektrische kookplaat met oven. Verder zijn er een koelkast, vriezer, magnetron, waterkoker en een koffiezetter.

In de keuken staat een tweede eethoek. Keukenhand- en theedoeken zijn aanwezig. Voor de kleine vakantieganger is er een kinderstoel.

 

De slaapkamers

Vergrootglas Ruime slaapkamers met 2-persoons bed in uw vakantiewoning Ruime slaapkamers met 2-persoons bed in uw vakantiewoning

U heeft de beschikking over 3 aparte slaapkamers met een 2-persoons bed. In de woonkamer staat een vierde 2-persoons bed.

Voor alle bedden zijn dekbedden, kussens en linnengoed aanwezig. De slaapkamers worden in de winter verwarmd met C.V.

 

De badkamer

Vergrootglas Ruime en goed ingerichte badkamer in uw vakantiehuis Ruime en goed ingerichte badkamer in uw vakantiehuis

In de badkamer beschikt u over een bad met douche en een extra toilet. Wastafel met spiegel zijn aanwezig, evenals een wasmachine.

Warm water gaat via de Nefit C.V.-ketel.

 

De tuin

Vergrootglas Het zwembad bij uw vakantiehuis is ideaal om even af te koelen Het zwembad bij uw vakantiehuis is ideaal om even af te koelen

U beschikt bij vakantiehuis Fehér Villa over 1200 m² omheinde tuin met een glad gazon, terras en een zwembad.

Er zijn 8 tuinstoelen met 2 ligbedden, 2 tuintafels, een parasol en een barbeque.

 

Het zwembad

Vergrootglas Ideaal op warme dagen: het zwembad bij uw vakantiehuis Ideaal op warme dagen: het zwembad bij uw vakantiehuis

Bij uw vakantiehuis is een opzet zwembad. Het zwembad staat er vanaf mei en blijft tot september.

Het is 3,70 in doorsnee en 70 centimeter diep. Als u echt baantjes wilt trekken en behoefte heeft aan glijbanen kunt u natuurlijk naar het mega-zwembad bij het meer, 200 meter verderop.

 

Over Orfü

Vergrootglas De druipsteengrotten van Abaliget liggen vlakbij Orfü De druipsteengrotten van Abaliget liggen vlakbij Orfü

Vakantiehuis Fehér Villa staat in Orfü. Orfü is een bekende badplaats in Hongarije, vooral door de 4 stuwmeren. De meren bieden u vele mogelijkheden voor zwemmen, varen, surfen, vissen, bootjes huren en kanovaren.

In de zomer geniet u optimaal van de vele terrasjes en eethuisjes waar u goed, en meestal niet duur, kunt eten.

Bovendien verblijft u slechts een paar kilometer van de prachtige druipsteengrotten van Abaliget en de cultuurstad Pécs.

 

Activiteiten in Orfü

Vergrootglas Orfü is een schitterende authentieke Hongaarse badplaats Orfü is een schitterende authentieke Hongaarse badplaats
  • Zwemmen, varen en surfen op een van de 4 stuwmeren
  • Paardrijden in de manege: 1 km
  • Zwembad: 1 km
  • Speeltuin: 2 km
  • Molenmuseum Orfü: 1 km
  • Minigolf en tennis in Orfü
  • Natuurreservaat bij het Herman Otto meer
 

Activiteiten in Zuidwest-Hongarije

Vergrootglas Een van de vele thermaalbaden in de omgeving Een van de vele thermaalbaden in de omgeving

Hieronder staan activiteiten in Zuidwest-Hongarije. Kijk voor uitgebreide beschrijvingen op onze pagina's over Zuidwest-Hongarije.

  • Bezoek de culturele hoofdstad van Europa Pécs, met elke zondag vlooienmarkt, de dierentuin en de zoutgrotten: 15 km
  • Szigetvár met burcht en zwembad: 43 km
  • De druipsteengrotten van Abaliget met het vleermuizencentrum: 4 km
 
Vergrootglas Uitzicht op het grootste stuwmeer bij Orfü Uitzicht op het grootste stuwmeer bij Orfü
  • Bezoek het kasteel met museum in Pécsvárad: 36 km
  • Dagtocht Boedapest: 205 km
  • Geschiedenis en slagveld van de oorlog met de Turken in 1526 in Mohács: 59 km
  • Het pijpenmuseum in Ibafa: 64 km
  • Met een treintje het Gemence-woud in in Almamellék: 59 km
  • Het Duna-Drava Nationale park: 60 km
 

Huurinformatie vakantiehuis Fehér Villa

Laagseizoen: € 295 per week
Hoogseizoen: € 635 per week

 

Bijkomende kosten

  • Schoonmaakkosten: € 25
  • Toeristenbelasting: € 1 p/p/p/d (> 15 jaar)
  • Reserveringskosten: € 15
  • Borgsom: € 100
  • Gas: € 0,50 per kuub. U gebruikt alleen gas voor het douchen en de C.V. Dat betekent dat u bij gemiddeld gebruik in de zomer bij een verblijf met 4 - 5 personen ongeveer € 12,50 per week betaalt voor het gas. U neemt bij aankomst de meterstand op met de beheerder en bij vertrek nog een keer. De kosten voor het gas rekent u ter plaatse af met de beheerder.
 

Praktische informatie

  • Vakantiehuis met zwembad
  • Beddengoed, kussens en dekbedden aanwezig
  • Keukenhand- en theedoeken aanwezig
  • Huisdieren zijn toegestaan
 
Reserveren & beschikbaarheid