Vakantiehuis Hongarije, Virág Tanya in Lajosmizse
- Volgende >
- Totaal aanbod
- < Vorige
| Regio: | Zuidoost-Hongarije | |
|---|---|---|
| Slaapkamers: | 4 | |
| Personen: | 1-8 | |
| Overige: | Ideaal voor 2 families Huisdieren toegestaan Zwembad Paardrijden, ponyrijden, huifkartochten |
|
| Prijs per week: | € 695,00 (hoogseizoen) | |
| € 495,00 (laagseizoen) | ||
| Reserveren & beschikbaarheid | ||
Mail een vriend |
||
Print deze pagina |
||
Overige informatie
vakantiewoning Virág Tanya
- 4 slaapkamers
- 2 2-persoons bedden
- 4 1-persoons bedden
- 6000 m² tuin met 2 terrassen
- Zwembad
- 2 keukens
- 2 badkamers
- Kleurentelevisie met schotel en DVD
- Internet
- Paardrijden en bostochten met huifkar
- Dekbedden, linnengoed en kussens aanwezig
- Hand- en theedoeken aanwezig
- Huisdieren toegestaan
- Reserveer vakantiewoning Virág Tanya direct
Beschrijving vakantiehuis Virág Tanya
Vakantiehuis Virág Tanya bestaat uit 2 prachtig gerenoveerde Tanya's op de Hongaarse poesta. U heeft alle rust en ruimte om u heen met de luxe van een privé zwembad.
Bij het vakantiehuis is een paardenkraal met paarden en pony's. Op afspraak kunt u met paard en wagen schitterende tochten door het boeiende landschap maken.
Op vakantie in vakantiehuis Virág Tanya
Een vakantie in vakantiehuis Virág Tanya laat u genieten van de absolute rust van een vakantie in een natuurgebied.
Virág Tanya is een perfect vakantiehuis voor een vakantie met 2 gezinnen. Elk een eigen huis dus samen op vakantie en toch privé. De kinderen zullen zich uitstekend vermaken met de paarden, het zwembad en de speeltoestellen in de tuin.
Indeling vakantiewoningen
Vakantiewoning Virág Tanya bestaat uit 2 gerenoveerde Tanya's die alleen samen worden verhuurd. U beschikt er over 2 badkamers en 2 keukens en in totaal 4 slaapkamers.
Verder zijn er een buitenkeuken, 2 terrassen, een zwembad, paarden en een huifkar. Voor de kinderen zijn er een speelhuis, trampoline en kabelbaantje.
De woonkamer
De grootste Tanya heeft een ruime woonkamer met zithoek en dressoir. De andere Tanya heeft een woonkeuken met zithoek.
Televisie met schotel en DVD zijn aanwezig, evenals een radio met CD-speler. Verder beschikt dit vakantiehuis over internet.
De keukens
Beide vakantiehuizen zijn uitgerust met een goede keuken. U beschikt er over 2 4-pits gasfornuizen, 2 koelkasten, koffiezetter, waterkoker, magnetron en oven.
Hand- en theedoeken zijn aanwezig en er is voor 16 personen serviesgoed.
De slaapkamers
Er zijn 4 slaapkamers in uw vakantiehuis (elke Tanya 2) met 2 2-persoons bedden en 4 1-persoons bedden. De slaapkamers zijn 12 m², 2 x 10 m² en 5 m² groot.
Dekbedden, kussens en linnengoed zijn aanwezig. De bedden zijn handgemaakt en van hout wat een bijzondere sfeer creëert.
De badkamers
U heeft in vakantiehuis Virág Tanya de beschikking over 2 badkamers. In beide badkamers is een douche. Verder zijn er een toilet en een wastafel met spiegel.
Warm water gaat via boilers van 80 en 60 liter en er staat een wasmachine die u kunt gebruiken.
De tuin
U verblijft in een bosrijke omgeving en u kunt in de tuin koel zitten onder de bomen of op de overdekte terrassen of veranda.
De tuin is maar liefst 6000 m² groot. Bij het vakantiehuis zijn 6 tuinstoelen, 2 houten banken met houten tuintafel, een aparte tuintafel en een parasol en barbeque.
De buitenkeuken
De zomer in Hongarije is vaak fantastisch warm met stralend weer. Dan is het natuurlijk prettig om buiten te koken.
In het midden tussen beide Tanya's staat een prachtige buitenkeuken. Hier kunt u naar hartelust in de openlucht kokkerellen. U beschikt er zelfs over een houtgestookte broodoven (ook ideaal voor eigengemaakte pizza's).
Het zwembad
Perfect voor de kinderen, of om zelf even af te koelen in de warme Hongaarse zomer: het zwembad. Het zwembad meet ongeveer 6 x 3 meter en is 1.20 meter diep. Groot genoeg voor de hele familie.
Paardrijden in Hongarije
Hongarije is een paardenland en de omgeving van uw vakantiehuis zeker. Ook direct bij vakantiehuis Virág Tanya kunt u uitstekend paardrijden.
Er zijn paarden en pony's en u kunt met paard en wagen de natuur in. De eerste rit van 2 uur met de huifkar krijgt u cadeau van de eigenaar!
- Pony: € 8 p/u
- Paard: 12 p/u
- Tocht met paard en wagen: € 20 p/2 uur
Spannend vakantiehuis
Virág Tanya is een spannend vakantiehuis voor kinderen. Behalve de paarden en pony's en het zwembad is er nog veel meer.
In de tuin staan bijvoorbeeld een trampoline en een kabelbaantje en verschillende speeltoestellen. Ook is er een heus clubhuis, alleen voor kinderen.
Over Lajosmisze
Uw vakantiehuis staat 10 km buiten het dorpje Lajosmizse, zo'n 65 km ten zuiden van Boedapest. U kunt hier uw dagelijkse boodschappen halen bij de supermarkt of bij de kleine winkeltjes.
Er zijn verschillende restaurants en pizzeria's. Verder is er een internetcafé.
Activiteiten in Lajosmizse
- Sauna, fitness, kappers in Lajosmizse
- Internet in de bibliotheek 200 forint (€ 0,80) per uur
- Vissen in de visvijver net buiten Lajosmizse
- Eerste zondag van de maand maandmarkt
- Paardenshows in Lajosmizse in de manege van het Cerebi hotel: 3 km
- Tennis, restaurant en zwemmen in het Cerebi hotel (op afspraak): 3 km
- Zwembad: 5 km
Activiteiten in Zuidoost-Hongarije
Hieronder staan activiteiten in Zuidoost-Hongarije. Kijk voor uitgebreide beschrijvingen op onze pagina's over Zuidoost-Hongarije.
- Watersport op rivier de Tisza: 60 km
- Bugác poesta: 60 km
- Kiskunság Nationale park: 37 km
- Cegléd met marktjes, terrassen, oude kerken en thermaalbad met Aquapark: 25 km
- Markt in Nagykörös dinsdag-/vrijdagmorgen: 25 km
- Dagtochtje Boedapest: 65 km (kan ook met de trein vanaf Lajosmizse)
- Cultuur, architectuur en restaurants in Kecskemét: 25 km
- Wijnproeven, speelgoedmuseum en fotografiemuseum in Kecskemét
- Arboretum, openlucht zwembad en strand in Kecskemét
- Pick paprika en salamimuseum, architectuur en de Votiefkerk in Szeged: 112 km
- Stadswandeling Debrecen: 195 km
- Mihály Munkácsy schilderijen en gedenkhuis in Békéscsaba: 154 km
Huurinformatie vakantiehuis Virág Tanya
Laagseizoen: € 495 p/w
Hoogseizoen: € 695 p/w
Bijkomende kosten
- Schoonmaak: € 40 (€ 25 als u 1 huis huurt)
- Reserveringskosten: € 22
- Toeristenbelasting: € 1 p/p/p/d (>15 jaar)
- Borgsom: € 100
Praktische informatie
- Vakantiehuis met zwembad
- Huisdieren toegestaan
- Dekbedden, linnengoed en kussens aanwezig
- Hand- en theedoeken aanwezig
- Toegang is de laatste 3 km over een goed begaanbare zandweg







Mail een vriend
Print deze pagina
