Vakantiehuis Hongarije, Otthon Villa in Tiszakécske


Regio: Zuidoost-Hongarije
Slaapkamers: 3
Personen: 1-6
Overige: Watersport op de Tisza*
6000 m² tuin*
Geen huisdieren*
 
Prijs per week: € 495,00 (hoogseizoen)
€ 425,00 (laagseizoen)
Reserveren & beschikbaarheid
Mail een vriend
Print deze pagina

Overige informatie

vakantiewoning Otthon Villa

Vergrootglas Veranda bij vakantiewoning Otthon Villa Veranda bij vakantiewoning Otthon Villa
  • 3 Slaapkamers
  • 1 2-persoons bed
  • 2 1-persoons bedden
  • 1 Stapelbed
  • 6000 m² tuin met overdekte veranda
  • Dames- en herenfiets aanwezig
  • Televisie met schotel
  • Dekbedden, kussens en bedlinnen aanwezig
  • Keukenhand- en theedoeken aanwezig
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Reserveer vakantiewoning Otthon Villa direct
 

Beschrijving vakantiehuis Otthon Villa

Vergrootglas Moderne en luxe vakantievilla in Hongarije Moderne en luxe vakantievilla in Hongarije

Vakantiehuis Otthon Villa is een luxe vrijstaande villa aan de rand van het watersportdorp Tiszakécske. De vakantievilla is modern ingericht met een hoekkeuken, ruime woonkamer en een badkamer met jacuzzi, douche en dubbele wastafel.

Vakantiehuis Otthon Villa ligt vrij in het landschap, 800 meter van de doorgaande weg.

 

Op vakantie in vakantiehuis Otthon Villa

Vergrootglas Vrijstaand vakantiehuis in Hongarije met 6000 m² tuin Vrijstaand vakantiehuis in Hongarije met 6000 m² tuin

Op vakantie in vakantiehuis Otthon Villa geniet u van rust en ruimte en een prachtig uitzicht over het landschap. Rondom het huis ligt een groot gazon waar u uitstekend kunt recreëren..

In het dorpje Tiszakecske is een groot zwembadcomplex met een thermaalbad, binnenbad, sauna, kinderbaden en zonneweide.

 

Indeling vakantiewoning

Vergrootglas Modern ingerichte vakantiewoning met weidse ruimte om u heen Modern ingerichte vakantiewoning met weidse ruimte om u heen

De vakantiewoning is 115 m² groot en bestaat uit een woonkamer met open hoekkeuken, 3 slaapkamers en een ruime badkamer. De woning is luxe en modern ingericht.

U beschikt bij de vakantiewoning over 6000 m² tuin met een overdekte veranda annex terras van 160 m².

 

De woonkamer

Vergrootglas Modern ingerichte woonkamer in vakantiehuis Otthon Villa Modern ingerichte woonkamer in vakantiehuis Otthon Villa

De moderne woonkamer van dit vakantiehuis beschikt over een zithoek met salontafel (2-zits en 3-zits bank). Er staat een breedbeeld televisie met schotel (canaldigitaal) en DVD-speler.

Verder is er een radio met CD-speler.

 

De keuken

Vergrootglas Ruime moderne keuken in vakantiehuis Otthon Villa Ruime moderne keuken in vakantiehuis Otthon Villa

De hoekkeuken grenst aan de woonkamer en is van alle gemakken voorzien. Er zijn een 4-pits gaskookplaat, koelkast, vriezer, koffiezetter en waterkoker.

Er staat een eettafel met 6 stoelen. Hand- en theedoeken zijn aanwezig.

 

De slaapkamers

Vergrootglas Stijlvol bed met electrische lattenbodem in vakantiewoning Otthon Villa Stijlvol bed met electrische lattenbodem in vakantiewoning Otthon Villa

U beschikt in deze vakantiewoning in Hongarije over 3 ruime slaapkamers van respectievelijk 24, 15 en 14 m². Eén slaapkamer heeft een 2-persoons bed, één slaapkamer heeft 2 1-persoons bedden en in de derde slaapkamer staat een stapelbed.

Dekbedden, kussens en linnengoed zijn aanwezig.

 

De badkamer

Vergrootglas Ruime, luxe badkamer met hoekjacuzzi in vakantiehuis Otthon Villa Ruime, luxe badkamer met hoekjacuzzi in vakantiehuis Otthon Villa

De badkamer in dit vakantiehuis is gerust luxe te noemen. U beschikt over een royale hoekjacuzzi om heerlijk te ontspannen. Ook is er een ruime aparte douche.

Verder zijn er 2 wastafels met spiegel, een wasmachine en een wasdroger. Warm water gaat via een 120 liter boiler.

 

De tuin

Vergrootglas Ruime tuin bij vakantiehuis Otthon Villa in Tiszakécske Ruime tuin bij vakantiehuis Otthon Villa in Tiszakécske

Op de overdekte veranda van dit vakantiehuis in Tiszakécske zit u ruim en lekker in de schaduw. Verder heeft u een tuin van 6000 m² om u heen waar af en toe een ree of hert komt buurten.

Er zijn 6 tuinstoelen, een tuintafel en een barbeque.

 

Over Tiszakécske

Vergrootglas Het thermaalbad in Tiszakécske Het thermaalbad in Tiszakécske

Tiszakécske is een watersportplaats aan de rivier de Tisza. Aan een zijarm van de rivier is een strand. Op de boulevard vindt u restaurants, barretjes, en een discotheek.

Dichtbij het strand is een thermaalbad waar u kunt zwemmen. U kunt in dit gebied ook uitstekend wandelen en fietsen.

 

Activiteiten in Tiszakécske

Vergrootglas Genoeg te doen in Tiszakécske in de zomer Genoeg te doen in Tiszakécske in de zomer
  • Watersporten op de rivier de Tisza
  • Wijnproeven bij een van de vele wijnhuizen in Tiszalpár
  • Speeltuin en restaurants bij het thermaalbad in Tiszalpár
  • Visvijver op 3 km afstand
  • Dames- en herenfiets aanwezig bij het vakantiehuis
 

Activiteiten in Zuidoost-Hongarije

Vergrootglas Het parlement van Hongarije in Boedapest Het parlement van Hongarije in Boedapest

Hieronder staan activiteiten in Zuidoost-Hongarije. Kijk voor uitgebreide beschrijvingen op onze pagina's over Zuidoost-Hongarije.

  • Cegléd met marktjes, terrasjes en oude kerken: 45 km
  • Markt in Nagykörös dinsdag-/vrijdagmorgen: 27 km
  • Dagje Boedapest: 129 km (1 uur met de trein vanaf Cegléd)
 
Vergrootglas De majestueuze Votiefkerk in het mediterrane Szeged De majestueuze Votiefkerk in het mediterrane Szeged
  • Bugác poesta: 54 km
  • Kiskunság Nationale park: 75 km
  • Cultuur, architectuur en restaurants in Kecskemét: 35 km
  • Wijnproeven, speelgoedmuseum en fotografiemuseum in Kecskemét
  • Arboretum, openlucht zwembad en strand in Kecskemét
  • Pick paprika en salamimuseum, architectuur en de Votiefkerk in Szeged: 122 km
 
Vergrootglas Het schitterende Bont Paleis in Kecskemét Het schitterende Bont Paleis in Kecskemét
  • Stadswandeling Dunaföldvár: 100 km
  • Mihály Munkácsy schilderijen en gedenkhuis in Békéscsaba: 93 km
  • Een dagje naar Szolnok: 34 km
 

Huurinformatie vakantiehuis Otthon Villa

Laagseizoen: € 425
Hoogseizoen: € 495

 

Bijkomende kosten

  • Eindschoonmaak: € 30
  • Reserveringskosten: € 22
  • Borgsom: € 150
 

Praktische informatie

  • Huisdieren niet toegestaan
  • Dekbedden, linnengoed en kussens aanwezig
  • Keukenhand- en theedoeken aanwezig
 
Reserveren & beschikbaarheid