Vakantiehuis Hongarije, Borsodivánka in Borsodivánka


Regio: Noordoost-Hongarije
Slaapkamers: 2
Personen: 1-6
Overige: Aparte studio voor kinderen*
Kinderzwembad*
Geen huisdieren*
 
Prijs per week: € 380,00 (hoogseizoen)
€ 295,00 (laagseizoen)
Reserveren & beschikbaarheid
Mail een vriend
Print deze pagina

Overige informatie

vakantiewoning Borsodivánka

Vergrootglas Zitje in de studio Zitje in de studio
  • 2 slaapkamers
  • 1 2-persoons bed
  • 2 persoons slaapbank
  • 1 stapelbed
  • 2 badkamers
  • Grote tuin
  • Satelliet televisie
  • CD/DVD-speler
  • Dekbedden, kussens en linnengoed aanwezig
  • Hand- en theedoeken aanwezig
  • Geen huisdieren
  • Reserveer vakantiewoning Borsodivánka direct
 

Beschrijving vakantiehuis Borsodivánka

Vergrootglas 2-persoons studio bij vakantiehuis Borsodivánka 2-persoons studio bij vakantiehuis Borsodivánka

Een gezellig vakantiehuis met een vrijstaande studio. De hele tuin is omheind en biedt maximale privacy.

Zowel het woonhuis als de studio zijn verwarmd. Hierdoor is het huis het gehele jaar beschikbaar voor de verhuur. Kinderen kunnen bijvoorbeeld in het stapelbed slapen in de studio.

 

Op vakantie in vakantiehuis Borsodivánka

Vergrootglas Luieren in de groene tuin Luieren in de groene tuin

Een vakantie in vakantiehuis Borsodivánka is genieten van een authentieke Hongaarse boerderijwoning.

Vlakbij het Tiszameer en het Hortobágy Nationale Park ontdekt u de wondere wereld van de prachtige Hongaarse natuur.

 

Indeling vakantiewoning

Vergrootglas Uw vakantiewoning heeft een charmante veranda Uw vakantiewoning heeft een charmante veranda

In de vakantiewoning kunnen 4 personen slapen. De studio is voor 2 personen en heeft een eigen badkamer/toilet.

Uw vakantiewoning is keurig ingericht en geschikt voor een gezellige familievakantie. Het heeft een wasmachine en sateliet tv.

Er is ook gedacht aan de allerkleinsten: kinderstoel en campingbedje zijn aanwezig.

 

De woonkamer

Vergrootglas Nette zit/slaapbank in de woonkamer van uw vakantiewoning Nette zit/slaapbank in de woonkamer van uw vakantiewoning

De woonkamer is een zit/slaapkamer met goede zit/slaapbank (140 x 200 cm). Er staan een eethoek, sateliet kleuren tv en dvd/cd-speler.

 

De keuken

Vergrootglas Luxe keuken in vakantiehuis Borsodivánka Luxe keuken in vakantiehuis Borsodivánka

De keuken van uw vakantiewoning is uitgerust met 5-pits gascomfort, combi magnetron/oven, afzuigkap, vaatwasser, nieuwe koelvriescombinatie, koffiezetapparaat en een compleet 6-persoons servies.

 

Badkamer

Vergrootglas Fleurige badkamer in uw vakantiewoning Fleurige badkamer in uw vakantiewoning

De badkamer heeft een ligbad met douche en een wastafel met spiegel. Verder zijn er een toilet en wasmachine.

 

De slaapkamer

Vergrootglas Comfortabel bed in vakantiehuis Borsodivánka Comfortabel bed in vakantiehuis Borsodivánka

In de slaapkamer staan een 2-persoons bed (160 x 200 cm) en een ruime hang/legkast. Verder zijn er een kinderstoel en een opvouwbaar kindercampingbed.

De bank in de woonkamer klapt u eenvoudig uit tot een comfortabele 2-persoons slaapbank. In de studio staat een stapelbed.

 

De tuin

Vergrootglas Ruime tuin met stookplaats bij uw vakantiehuis Ruime tuin met stookplaats bij uw vakantiehuis

In de heerlijke en geheel omheinde tuin met onder andere prachtige grote notenbomen, kersen- en perenbomen is het goed toeven: de tuin biedt zon, schaduw en veel privacy.

 

Het terras

Vergrootglas Het terras loopt vanuit de voormalige schuur de tuin in Het terras loopt vanuit de voormalige schuur de tuin in

Er zijn 6 tuinstoelen, een tafel, twee ligbedden en een barbeque. Er is een terras dat doorloopt tot in de voormalige schuur.

 

De studio

Vergrootglas Studio met stapelbed bij uw vakantiewoning Studio met stapelbed bij uw vakantiewoning

De studio is geschikt voor 2 personen. Er zijn een stapelbed (200 x 90 cm), een douche met wastafel en toilet en een hang/legkast. Hartstikke leuk voor de kinderen.

 

Over Borsodivánka

Vergrootglas Borsodivánka ligt vlakbij het Tiszameer en de poesta Borsodivánka ligt vlakbij het Tiszameer en de poesta

Vakantiewoning Borsodivánka staat in het dorpje Borsodivánka. Borsodivánka heeft 600 inwoners, een kleine supermarkt, bakker, kroeg en een arts. Borsodivánka ligt 6 km van het Tiszameer. Het huis ligt aan de weg tussen Poroszló en Mezökövesd (30 km zone in het dorp en er zijn drempels).

Poroszló ligt aan het Tiszameer. U vindt er een aantal leuke restaurantjes, een strand, een haventje (roeibotenverhuur) en allerlei watersportvertier.

 

Activiteiten in Borsodivánka

Vergrootglas Archeopark aan de M3 snelweg Archeopark aan de M3 snelweg
  • Vogels kijken in het Tisza-Válki vogelreservaat (6 km)
  • Wandelen en fietsen in het Hortobágy Nationale Park
  • Paardrijden op de Poesta
 

Activiteiten in Noordoost-Hongarije

Vergrootglas In de rietlanden van Tisza-valki leven interessante vogels In de rietlanden van Tisza-valki leven interessante vogels

Hieronder staan activiteiten in Noordoost-Hongarije. Kijk voor uitgebreide beschrijvingen op onze pagina's over Noordoost-Hongarije.

  • Hortobágy nationale park: 10 km
  • Paardenshows op de poesta
  • Bükk nationale park: 37 km
  • Tour met Nederlandstalige gids door het Bükk Nationale Park
  • Bezoek de kolenbranders in Bükk
  • Vissen en Watersport in Emöd: 44 km
  • Tiszameer en het Tisza-valki vogelreservaat: 6 km
  • Meer dan 15 thermaalbaden in de omgeving
  • Wijnproeven in Eger en de Szépasszonyvölgy: 37 km
 
Vergrootglas Fijnbeschilderde items in originele Matyó-stijl Fijnbeschilderde items in originele Matyó-stijl
  • Wijnproeven in Tokaj: 113 km
  • Dagje Boedapest (140 km) met Engelssprekende gids
  • De 'Zomer van Abádszalók' bij het Tiszameer: 39 km
  • Natuur- en cultuurgebied Hegyköz: 144 km
  • Matyó cultuur en thermaalbad in Mezökövesd: 15 km
  • Dobsinska ijsgrotten met 26.000 m³ ijs: 165 km
  • Lillafüred met hotel Palota, de Annagrot en de Stefanusgrot: 82 km
  • Miskolc met de Diós Györi burcht en grottenbad Miskolc-Tapolca: 67 km
 
Vergrootglas Onthoofding bij de ridderspelen in Miskolc Onthoofding bij de ridderspelen in Miskolc
  • Szilvásvárad met de Szalajkavallei en Lippizaner stoeterij: 65 km
  • Kosice, een voormalige Hongaarse stad in Slowakije: 143 km
  • De druipsteengrotten van Aggtelek: 120 km
 

Huurinformatie vakantiehuis Borsodivánka

Laagseizoen: € 295 per week
Hoogseizoen: € 380 per week

 

Bijkomende kosten

  • Eindschoonmaak: € 25
  • Toeristenbelasting: € 1 p/p/p/d (ouder dan 15 jaar)
  • Borgsom: € 100
  • Reserveringskosten: € 22
 

Praktische informatie

  • Vakantiehuis met zwembad
  • Hand- en theedoeken aanwezig
  • Dekbedden, bedlinnen en kussens aanwezig
 
Reserveren & beschikbaarheid



Ervaringen met dit vakantiehuis in Hongarije:


Borsodivánka - Ooievaars

Kijk uit in Hongarije want daar vliegen ze gewoon rond: ooievaars! TIP: neem een boekje mee met de essentiële Hongaarse woorden. Maak je vrienden mee en iedereen neemt de tijd voor je.

Wiep & Bas


Lees hier alle ervaringen in Hongarije